Goma 14 te dimrit

Shitet nga: Arlind 27 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e drimit se bashku me fellne te alumin gomat ja. Te dimrit te sapo ardhura nga zvicra jan shum te reja po ashtu dhe fellnet dhe me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim