Goma 15

Shitet nga: halil 10 Shk 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat pa perdor kurr jan 130 ash qmimi 15 jan te gjana 175/65R15
Shes fellne me guma ver dimer pa perdoren kurr qmimi asht 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim