Goma 15

Shitet nga: Bekim 27 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomaa 15 posa te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim