Goma 16

Shitet nga: skender 24 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gonat te gjipit . 225/60/16 2013 shum pak te perdorura qmimi 30€ copaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim