Goma 16 te dimrit

Shitet nga: Goma 18 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit 16 me bandash te 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim