Goma 16she te veres 4 copa

Shitet nga: Shema 23 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat 16she te veres nr 215/55/16 mishelin dhe 2 copa 225/55/16 te veres ne gjendje te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim