Goma 17.225 per dimer

Shitet nga: Bekim 30 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 4copa per dimer 17.225 ikum hek prej kerrit se pak te mdhaja per kerr temin kjo ka qen arsyeja se mika pru vllau nipar prej jashtit mat vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim