Goma 17 m+s

Shitet nga: Fitor 14 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 205-50-17 jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim