Goma 175x70x13

Shitet nga: Sami 26 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Goma M+S 175x70x13.
Qmimi: 10 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim