Goma 185/55 R15

Shitet nga: Enver 09 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per opell me goma super tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim