Goma 185/65/15

Shitet nga: Luli 13 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I sh es 4 goma pak te perdorta ,te gjitha jan me profil te njejt SAVA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim