Goma 195/60/r15 ms

Shitet nga: Bardh 28 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomatt 2cop kan shum pak te perdorura per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim