Goma 195/65/15 M+S

Shitet nga: armend 09 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195/65/15 MS viti prodhimit 2014shum pak t perdorta qysh po
shihen foto veq ni sezon jon perdor muni me ardh mi pa edhe vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim