Goma 195/65/15 M+S

Shitet nga: Ramush 24 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gome 195/65/15 M+S te sapo te ardhura nga zvicrra Michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim