Goma 195/65/15

Shitet nga: Luli 19 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195/65/15 dy copa gati se te reja thellsia 6 mm.njera eshte Continental tjetra prodhim tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim