Goma 205/60/15 175/65/15 195/65/15

Shitet nga: Rinor 08 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma jan shum te mira siq po i shini ne fotoo i par jone M+S i pare te veres per me shum infotmata tel 045219515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim