Goma 215/60/17

Shitet nga: Florim 01 Nën 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 215/60/17 pothuajse te reja qmimi me marveshje .per informata ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim