Goma 215&65 R 16 C

Shitet nga: valmir 13 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
215&65 R 16 C
Made in Germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim