Goma 225 40 18 mercedes

Shitet nga: hukla 12 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
viti i prodhimit 2014 qmimi 300 pa felne 600 me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim