Goma 225 45 r17

Shitet nga: Leotrim 08 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225 45 r17 jan 4copa te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim