Goma 235*75*16 pa perdor Michelin 1 cop

Shitet nga: goma 02 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   65 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma.
55euro vetem NJË eshtë e re pa perdor me bandash.
Per xhipa kamjoneta kombi etj

235 # 75 # 16 Qmimi 65ojro

email-contakt seki_com@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim