Goma 245/35 ZR 19 Michelin

Shitet nga: Michelin 07 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 245/35 ZR 19 Michelin te reja, te paperdoruna te ardhuna prej Zvicres.
Gomat jane 100% original e klases tpare.
Ju lutemi vetem bleres serioz me kesh n'dor, ndrrim nuk bejm.

Whatsapp/Viber +38643818808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim