Goma 285 / 60 / 18

Shitet nga: Kena 27 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat Shes Goma 285 / 60 / 18


Gomat jan M+SGoma jan te reja,shum pak te perdorura


Gomat mund ti shihini qdo dit ne Gjilan presim bleres serioz


Qmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim