Goma Continental

Shitet nga: Goma 18 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Continental 165/65 r 14 . 4 shrafa . veq 1 muj jan perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim