Goma R15 205/50

Shitet nga: Ilir Klaiqi 29 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat kan profil tmir si shihet nfoto jan 4 copa tnjejta te gjitha ne profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim