Goma Te Veturave Golf

Shitet nga: Kujtim 19 Mar 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim