Goma bandazhe

Shitet nga: Liridon 09 Dhj 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit michelin me bandazhe 235 55 R19
Per audi q5 q7 gomat gjenden ne zvicerr por mund ti komandon brenda 10 dite vin ne kosov
Ju gjithashtu mund te komandoni goma apo bandazhe si mbas nevojes ne ju dergojme ne gjilan ku dhe kemi lokalin
Gjithashtu mund temekontaktoni ne viber
0041765624242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim