Goma bandazhe

Shitet nga: luan 25 Maj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes urgjent 4 komplet goma dhe bandazhe R14..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim