Goma dhe fellne shum te mira

Shitet nga: Egzon 10 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat shum te mira po ashtu edhe fellnet per gomat me gjith fellne jan 165 55-14R jan M+S te ardhura nga zvicrra jan per opell Corsa bojn edhe W golf polo etj jan me 4 bulona siq shihen edhe ne foto Juu mirpress viber +37744669548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim