Goma dhe Fellna

Shitet nga: arben 11 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe fellna te sapo ardhura nga germany shum pak te perdorura 175-65-R13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim