Goma dhe Fellne 225 55 R16 Continental M+S VW GO..

Shitet nga: Lendi 09 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum pak te perdorura thuajse te reja pres bleres serioz mun te me kontaktoni edhe ne Viber , Whatsapp :)) .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim