Goma dhe Fellne Vere

Shitet nga: Egzon 19 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma te Veres Sapo te ardhura nga Syedia siq shihet ne foto Gomat jan 205-50-15R jan me 8 bulona per te gjith llojet e veturav qe posedojn 4 bulona Juu mirpress viber +38649651982
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim