Goma dhe Fellne te reja

Shitet nga: Edon 30 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim Gomat 205 / 55 / 16 (kush ka BMW kto i ka te gatshme vetem mi montu ne veture)
Jane te blera vitin e kaluar tek Eurogoma, i kam perdorur vetem 2 muaj (shih vitin e prodhimit ne gom viti 2015, si dhe shih gjendjen perfekte ne foto)
Shiten me fellne (bmw) dhe pa fellne
Qmimi per goma me fellne (komplet) 260 EURO
Qmimi vetem gomat 150 Euro
Qmimi Fellnet 150 Euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim