Goma dhe Fellne

Shitet nga: Fatos 20 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma dhe Fellne Urgjentisht 195/65/15 me 5 bira gumat jan te javes 35 vitit 2010 jan te dimrit
Fellnet edhe gumat jan siq shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim