Goma dhe Fellne

Shitet nga: ilir 31 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe Fellne 17'' jane ....... 300 EU
15 " jane .......250 EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim