Goma dhe bandazha

Shitet nga: lorik 07 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres 195.65.15 me bandash
Gomat jan dy muaj te perdorura po ashtu edhe bandasht jan te ri dhe kan 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim