Goma dhe bandazha

Shitet nga: privat 17 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres te njejta me nr 195 65 15 me bandash Gomat jan dy muaj te perdorura, po ashtu edhe bandasht jan te ri dhe kan 5 vrima per golf 5
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim