Goma dhe bandazhe

Shitet nga: Liridon 08 Dhj 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma dhe bandazhe te po sa ardhura nga zvicrra te kualitetit te lart gjithashtu shes edhe goma te kamionit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim