Goma dhe fellna

Shitet nga: xxx 04 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 15-qe per golf 2. Golf 3.
Jan ne gjent te mir ja pak te perdorura
Per me shum info nr 045806141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim