Goma dhe fellna

Shitet nga: xxx 05 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 15-qe per golf 2 golf 3 etj...
Jan pak te perdorura ..
Per me shum info nr 045806141 whp..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim