Goma dhe fellne 17 col

Shitet nga: renault laguna 19 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe fellne 17 coll alumin per renault laguna.
Mund te kontaktoni permes viber +37744 851 692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim