Goma dhe fellne shum te mira ,

Shitet nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma shum te miraa fellnet jan me 8 bulona per te gjitha llojet e veturav gomat jan 205-50 -15 ju mir pres viber +38649651982 Goma vere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim