Goma dhe fellne

Shitet nga: Fatos 01 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e dimrit me fellne 195 60 15
njera fellne asht pak grith tjerat jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim