Goma dhe fellne

Shitet nga: Fatos 19 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat e dimrit me fellne gomat jan te 35 jav viti 2010 195 / 65/ 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim