Goma dimri 17" (jane blere flm merrjep)

Shitet nga: goma(M+S) 11 Jan 04:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4goma dimri 17" per vetem 70 euro. Ben te ndahen edhe nga dy.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim