Goma dimri 17"

Shitet nga: Bashkim 29 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4goma dimri: 2 215-45-17 dhe 2 225-50-17 me profil te ruajtur mire.
Cmimi komplet 70 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim