Goma dimri 215-65-15

Shitet nga: cufa 22 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dimri 215-65-15 4cop+4 te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim