Goma dimrit 225/45 R17

Shitet nga: Armend 19 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit jonn te perdorta pak profilin e kan t mire per mashum kontaktoni ne nr e telefonit ose edhe ne wiber 045-619-936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim