Goma fellne

Shitet nga: Goma 06 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per passat golf etj

Ndrrimi mundshem me Fellne per Audi!

Qmimi: me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim