Goma fellne

Shitet nga: mili 25 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesmi goma fellne per gjip per gol6 audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim